Ubytování v Koutech nad Desnou v Jeseníkách

Ubytování v Koutech nad Desnou v Jeseníkách

Komfortní penzion Annaberg nabízí ubytování v roubenkách v krásném prostředí, udržované zahradě umožňující celou řadu aktivit anebo jen nerušený odpočinek. Resort je situován na slunném místě, kde je výhled na sjezdovky v těsné blízkosti nádherných, ale hlubokých lesů. Penzion se nachází na slunném místě u řeky Hučivá Desná, v klidné části horské obce Kouty nad Desnou pod Červenohorským sedlem.

Místo je známé pro svou krásnou přírodu, drsnou krajinu, ale především pro čistý horský vzduch. Ten láká čím dál tím více klientů na klidnou, ale i aktivní dovolenou, a to jak v létě, tak i v zimě. O klienty je maximálně postaráno v komfortně zařízených stylových roubených chatách. Vybaveny jsou finskou saunou, vířivkou, vytápěným bazénem, dětským hřištěm, grilem, wifi, ale i mnoha sportovními vybaveními k letním i zimním sportům.

Okolí vybízí k výletům

Ubytování Jeseníky – Kouty nad Desnou zážitek z ubytování pro dvojice hledající romantiku, zároveň ale i pro rodiny s dětmi, jde o optimální výběr dovolené. Okolí Koutů nad Desnou nabízí nespočet možností k poznávacím výletům. Jsou zde i tipy na výlety v Jeseníkách. Lze navštívit mnoho historických a kulturních památek. Pokud patříte mezi milovníky horské turistiky nebo lyžování, tak z okolí Koutů nad Desnou budete nadšení. Neváhejte a užijte si letní dovolenou s rodinnou v Koutech nad Desnou. Nebudete rozhodně litovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte se k nám

 
  86 objektů pro rybáře

Tip na zimní dovolenou

Vybavení pro rybáře