Toužíte po útulném a cenově dostupném bydlení? Zvažte mobilní domek neboli mobilheim!

Obliba mobilních domků roste! A není se ani čemu divit. Jednoznačně představují cenově dostupné bydlení.

Lidí, kteří jsou ochotni se na doživotí zadlužit bance, stále více klesá. A přibývá tak těch, kteří touží po menším, ale finančně dostupnějším bydlení. Svou pozornost tak z drahých bytů v Praze upínají na menší domky na její periferii. „Doba je zlá a budoucnost nejistá,“ zaznívá z jejich úst. „Proč dávat desetitisíce za pronájem bytu v centru Prahy, když za zlomek této ceny mohu bydlet na jejím okraji. A ve vlastním,“ dodávají.

Cesta k cenově dostupnému bydlení

A mají pravdu. Mobilheimy rozhodně představují cestu k cenově dostupnému bydlení. Za splnění jedné podmínky – podaří-li se vám sehnat vhodný pozemek. Na něm totiž mnohdy záleží více než na domku samotném. Pozemek na rozdíl od domu nepostavíte, což se samozřejmě projevuje na jeho ceně. Pokud ale pozemek máte a jste ochotni se prostorově uskrovnit, rozhodně mobilní domek stojí za zvážení.

Jste prostorově nenároční?

Zřejmě nejznámějším uživatelem mobilheimu je Daniel Hůlka, který si tento styl nemůže vynachválit. A s ním i spousta dalších spokojených uživatelů. Prostorově nenáročných, kteří ke svému štěstí nepotřebují vilu s vodotryskem (obrazně řečeno).

Malý a útulný

Pro koho je mobilní domek vhodný? V podstatě pro každého, kdo touží po malém útulném bydlení. Páry a seniory. Mobilní domky a dřevostavby však představují i jakousi startovní čáru. Z malého domku se, bude-li vám přát štěstí, přestěhujete do většího.

Rychlá a ekologická výstavba

Výčet předností mobilních domků je však delší. Spolu s rozumnou cenou za ně hovoří i rychlý a ekologický způsob výstavby. Mobilheim vám již postavený dovezou na místo vašeho určení. Další výhodou mini domků jsou nízké účty za energie. Mobilheim totiž rychle a tím i ve srovnání s velkým domem levněji vytopíte.

Malý domek snadno zútulníte

Snadno jej však i zútulníte. A zkušený interiérový návrhář z něj udělá klícku jako ze žurnálu, jak se ostatně můžete přesvědčit na stránkách jednoho z dodavatelů mobilních domků dřevostaveb, společnosti Mobilní domky, s.r.o. (mobilnidomky.cz). Titulní stránce dominují fotografie profesionálně zařízených mobilních domků, které jsou důkazem, že luxusní bydlení rozhodně není o velikosti, ale vkusu a nápadu. Ve vkusně zařízeném mobilheimu se vám zkrátka může žít lépe než v nevkusně zařízené vile. Na velikosti zkrátka skutečně nezáleží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte se k nám

 
  86 objektů pro rybáře

Tip na zimní dovolenou

Vybavení pro rybáře