Tenhle strom tu stojí generace

Dříve bylo celkem běžné vysazovat rostlé stromy na své louky, zahrady, poblíž domů,případně u veřejných cest či objektů. Nikdo neřešil, co se stane, až strom dospěje a bude ohrožovat na majetku, mnohdy i na zdraví jedinců, kteří zde bydlí a prochází. Takový je zkrátka život a bude na čase se s milým stromem rozloučit.
Jenomže kácení tak urostlého stromu není vůbec žádná jednoduchá záležitost. V první řadě by to rozhodně neměl dělat někdo, kdo na to nemá patřičné vybavení. A vůbec ne ten, kdo netuší jakým způsobem se pustit do práce. Mnohdy rozrostlé větve mohou poškodit i elektrické vedení, domy a při špatném postupu může kácení dřeviny skončit tragicky.

Bezpečnost je vždy na prvním místě

Strom nebo dřevina, která skutečně ohrožuje, je třeba jednoduše odstranit. Úplně nejlepší je se obrátit na firmu, která má dostatek zkušeností, jak postupovat v nebezpečí, které je v podobě nemocného, příliš vzrostlého či dokonce starého stromu. V podstatě my pro to musíme udělat jediné a to kontaktovat odborníky, kteří posoudí stav a poté navrhnou řešení. Kácení stromů není jednoduché a zároveň vyžaduje i patřičné povolení. Od běhání po úřadech naštěstí budeme osvobozeni, jelikož firma Rikast se o vše potřebné postará. Do této činnosti se zahrnuje i úklid větví nebo kmenů.  Pokácený strom od nás mohou dokonce odkoupit, což je naprosto ideální, protože člověk si nemusí dělat žádné další starosti.

Firma pracuje rychle, šetrně a poradí si i v nesnadných situacích

V podstatě když to skutečně není nutné, tak většina zakázek na kácení se provádí stromolezeckou technikou. Nejen, že samotné kácení je takto rychlejší, ale i šetrnější vůči přírodě a zároveň i majetku. Vždy se kácí s ohledem na dostatečný prostor, aby nic nepřišlo k újmě.
Samozřejmě jsou situace, kdy to bohužel nelze takto provést, ale správný odborník si hravě poradí a pozve si na pomoc techniku, například plošinu, ale to jen v tom případě, že to skutečně nelze udělat jinak.

Kácení stromů s firmou Rikast je naprosto bezpečné, rychlé a efektivní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte se k nám

 
  86 objektů pro rybáře

Tip na zimní dovolenou

Vybavení pro rybáře