Potřebujete doplnit výbavu? Podívejte se, kde nakoupíte rybářské potřeby na kapry

Rybaření je příjemnou činností, při které si můžeme vyčistit hlavu, odreagovat se a třeba chytit životního kapra.

Každý správný rybář zároveň nedá dopustit na svou výbavu. Nákup nových kousků spolu s výběrem návnad a nástrah se tak dá klidně přirovnat k podobné zálibě, s jakou někteří nakupují stále nové kousky oblečení. V článku najdete tip na internetový obchod, kde za výhodné ceny doplníte své rybářské potřeby.

Nové pruty na kapry

Když chytáte kapry, můžete mít zároveň nahozené rovnou dva pruty. To dává prostor experimentování a zkoušení nových značek či typů. Záleží i na tom, jestli budete kapry chytat na rybníku, nebo na řece.

Pruty na kapry vybírejte i s ohledem na své zkušenosti a styl lovu. Zohledněte hmotnost používané nástrahy a návnady. Další parametry se dají ovlivnit použitými vlasci.

Se správným navijákem vám úlovek neunikne

Klíčovým prvkem jsou také navijáky na kapry. Většina rybářů časem najde svou oblíbenou značku navijáků, na kterou nedá dopustit. Pokud se ještě tolik nevyznáte, může být ukazatelem dobrých vlastností a snadné použitelnosti hodnocení jiných rybářů. To, že jsou některé druhy a značky častěji využívané má určitě svůj dobrý důvod.

Další výbava, bez které se neobejdete

K tomu všemu samozřejmě využijete i vlasec na kapry. Jeho sílu volte podle toho, jestli předpokládáte menší úlovky, nebo jdete na soukromý rybník, kde máte v plánu chytat velké trofejní kapry. Na specializovaném internetovém obchodě s rybářskými potřebami přidejte do virtuálního košíku také návazce, olůvka, háčky a další bižuterii pro vytvoření lákavé, a hlavně pevné a funkční montáže pro ulovení kapra. Najdete zde samozřejmě i výbavu pro jiné druhy rybolovu a další nejrůznější pomůcky včetně návnad a nástrah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte se k nám

 
  86 objektů pro rybáře

Tip na zimní dovolenou

Vybavení pro rybáře