Kia Sorento je auto vhodné nejen pro rybáře

Pokud sháníte automobil s dostatečně velkým zavazadlovým prostorem, v němž byste mohli převážet rybářské potřeby, nadchne vás nová Kia Sorento. Sice je uvedený model zařazen do kategorie SUV, nicméně konstrukčním řešením a pohonem předních kol či všech čtyř kol se jedná o skutečný off-road.

Kia Sorento je spolehlivý a propracovaný automobil s kvalitním odpružením i výbornými jízdními vlastnostmi nejen na silnici. Kia Sorento se vyznačuje velice příznivou cenou.

Kia Sorento – za málo peněz hodně muziky

Prostorné vozidlo s pohonem všech kol vás nezklame ani na silnici, ani v horských oblastech. Co se týče interiéru, vevnitř vozidla se budete cítit jako v obývacím pokoji, protože je dostatečně prostorný. I oblast zadních sedadel je velkoryse řešená. Palubní deska je sice z tvrdého, ne příliš oslňujícího plastu, na druhou stranu po praktické stránce vám automobil poslouží dokonale. Jestliže tedy nekladete důraz na luxusní provedení, s interiérem problém mít nebudete.

Dále nesmíme zapomenout na to, že je nová Kia Sorento spolehlivá. Nenechá vás ve štychu za žádné situace. Samozřejmostí je i bezpečnost. Kia Sorento má bezpečnostní systémy jako adaptivní tempomat ASCC, systém varování při opuštění jízdního pruhu i systém upozornění na riziko čelní kolize.

V jaké motorizaci je Kia Sorento dostupná?

Vybrat si můžete hned z několika variant. V nabídce je Kia Sorento 2.2 CRDi, což je dieselový čtyřválec, s nímž zvládnete i náročnější cesty. Zvolíte si i převodovku, protože může být buď manuální šestistupňová, nebo automatická osmistupňová.

Jestliže se chcete podívat na aktuální nabídku vozidel Kia Sorento, obraťte se na autosalon Auto Jeremiášova v Praze Stodůlkách. Zkušební jízda je samozřejmostí. Uděláte si tak představu o tom, jak se v nové Kia Sorento jezdí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte se k nám

 
  86 objektů pro rybáře

Tip na zimní dovolenou

Vybavení pro rybáře