Kde pořídit zlaté mince za cenu zlata

Zlatá mince byla a bude jedním z nejhodnotnějších dárků k různým výročím

Babičky pro svá vnoučata schovávali různé zlaté mince. Věděli proč. Rakouské zlaté mince měli svoji hodnotu a takový dárek se vždy setkal s vděkem. Možná ne hned, ale později jako vzpomínka a dar s rostoucí hodnotou ano.

Zlaté mince dnes

Doba pokročila a dnes bereme nákup zlatých mincí nebo slitků jako běžnou věc. Ve většině případů se jedná o zajímavou investici do zlata. Zlato se dlouhodobě drží na špičce komodit, které nabízí zajímavé zhodnocení a zejména trvalou hodnotu bez výrazných výkyvů.

Kde koupit zlaté mince, zlaté cihličky nebo slitky?

Každý nákup vyžaduje přípravu, ale hlavně se musíme podívat po takových prodejnách, kde máme jistotu seriozního a profesionálního přístupu. Takovým obchodem bude určitě firma Zlaté Mince Numismatika, která je jedním z hlavních prodejců zlatých slitků, zlatých mincí i slitků.

V současné době není v Česku žádná česká mincovna, která investiční zlato ve formě slitků/cihel vyrábí. Proto na našem trhu proto hrají zásadní rolu švýcarské rafinérie, od nichž tuzemské firmy, které se zlatem obchodují a prodávají tyto zlaté slitky nakupují.

Hospodářské krize, koronavirus a další události ovlivnili i prodej zlatých slitků

Nejen na českém trhu je nedostatek zlatých slitků, proto jsou zlaté mince tak vyhledávané. Pokud jste investor, určitě vás zaujme nákup investičních zlatých mincí Wiener Philharmoniker. Tyto zlaté mince se razí ve Vídni z ryzího zlata v hmotnosti troyské unce (1 Oz) a menších.

Zlaté mince koupíte v originálním balení

V Praze, v Obecním domě u firmy Zlaté mince Numismatika najdete v nabídce zlaté mince v originálním balení po 10ti nebo 20ti kusech.

Balení zlatých mincí je zapečetěné speciální fólií s hologramem, máte tak jistotu, že mince jsou zbrusu nové a nedotčené.

Pro klienty, kteří oceňují diskrétní jednání při nákupu investičního zlata je atraktivní i skutečnost, že mince nemusí být číslovány, tak jako to vyžaduje zákon u slitků.

Výhodou mincí je i jejich vyšší estetická hodnota

Zlatý slitek nemá jinou hodnotu, než investice. Zlatá mince je nejen investice, ale i zajímavý kousek, který si můžete prohlédnout, dotýkat se ho a cítit více než jen chlad kovu.

Každý si najde ten svůj reliéf nebo téma, které chce na své minci mít. Mohou to být kanadské mince s motivem Javorového listu, americké s nádherným reliéfem Indiána a Bizona, nebo slavné australské „Klokany“.

Investice do zlaté mince má význam

  •  máte hmatatelnou jistotu vašeho finančního zabezpečení
  • vytváříte investici do budoucna
  • se zlatem budete nezávislí na rozhodnutích vlády
  • mince jsou cenově dostupné, ty nejmenší koupíte do 5000 Kč

Chcete-li i vy ukládat své peníze do zlata, zlaté mince Wiener Philharmoniker je ta pravá cesta.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte se k nám

 
  86 objektů pro rybáře

Tip na zimní dovolenou

Vybavení pro rybáře