Kam v Česku na dovolenou? Nabídka je bohatá! Tak ji využijte!

Nevyjde vám letos moře? Nebo se obáváte, že vám dovolenou ve Středomoří zhatí koronavirová pandemie?

Tak zůstaňte v Čechách. I tady najdete spoustu krásných míst, která rozhodně stojí za návštěvu.
Adršpašsko-teplické a Prachovské skály, vyhlídka Máj, Děčínský Sněžník, Mumlavský vodopád, kaňon Jizery, lom Velká Amerika, Javoříčská jeskyně nebo třeba propast Macocha.
To je výčet pouhého zlomku krásných přírodních památek, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti.
Následovány jsou památkami kulturními, tedy hrady a zámky, o něž také nemáme nouzi (Hluboká nad Vltavou, Karlštejn, Litomyšl, Pernštejn). Stejně jako o malebná městečka jako vystřižená z pohádky (Telč, Český Krumlov či Jindřichův Hradec). Volba jednoho místa zřejmě nebude lehkým úkolem.

Vybírejte na Hotel.cz

Pomoc vám s výběrem ubytování nabízí server Hotel.cz. Ten sdružuje většinu českých a slovenských ubytovacích zařízení, tedy hotelů, penzionů a apartmánů. Do vyhledávače na hlavní stránce serveru jednoduše zadáte město, vámi preferovanou lokalitu, patřičná data a můžete vybírat.

Dovolená v Krkonoších? Správná volba

Řekněme, že vás zajímá dovolená v Krkonoších. Do vyhledávače zadáte pojem Krkonoše, přidáte datum příjezdu, odjezdu a počet ubytovaných lidí, a server vám okamžitě nabídne seznam zařízení, jež v daném termínu disponují volným pokojem.

Ubytování v Krkonoších, to jsou malebné hotýlky, penziony, apartmány, hostely i horské chaty. Včetně těch pro rybáře!

Kde se ubytovat?

V nabídce je ubytování v Harrachově, ubytování ve Špindlerově Mlýně či ubytování v Peci pod Sněžkou. Jde-li vám o kvalitu, doporučujeme vybírat nejlépe hodnocená ubytovací zařízení.
Mezi ty patří například Penzion Elizabeth ve Špindlerové mlýně.

Kde si dobře zarybařit?

Letní Krkonoše přímo vyzývají k pěší turistice. Vysokohorským túrám, jízdám na kole a výletům lanovkou k vrcholkům hor. Vyrazit můžete na Sněžku, Harrachovy kameny či do lanového parku v Rokytnici.
A chystáte-li se v Krkonoších rybařit, doporučujeme vám okolí Dolního dvora, kde najdete spoustu krásných revírů vhodných především pro muškaření. Krkonoše jsou ideálním místem především pro lov pstruhů.
Nalákali jsme vás? Tak neváhejte, sedněte k počítači a vybírejte.
Termíny se rychle plní a brzy nebudou. Své ubytování na Hotel.cz si proto zarezervujte s dostatečným předstihem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte se k nám

 
  86 objektů pro rybáře

Tip na zimní dovolenou

Vybavení pro rybáře