Akce 1 + 1 zdarma pro rybáře, proč je vyhledávat?

Pokud vás stejně jako nás naprosto ohromil svět rybníků, návnad a udic, určitě nám dáte za pravdu, že nákupy kvalitního vybavení pro tento koníček se mohou vyšplhat do skutečně závratných výšin. Kvalita zkrátka rozhodně není zadarmo a v tomto případě to vážně stojí za to. Nikdo ovšem neříká, že možnosti k ušetření žádné nejsou. Říkají vám někdo akce 1+1? Pokud ne, tak tento článek je určený přesně pro vás a po jeho přečtení už určitě nebudete nakupovat jinak!

 

 

V čem jsou akce 1+1 pro rybáře tolik výhodné?

Pokud jste se rozhodli věnovat svůj volný čas rybaření, tak určitě na výpravy k rybníkům nejezdíte sám. Rybářská dovolená může být díky kvalitnímu vybavení úspěšná. Samozřejmě, že někdo má rád klid, nicméně po delší době by se mohl stejně začít zajídat, protože člověk je tvor společenský. Přečtěte si, jaký rybářský prut na kapry koupit.  Většina z nás tedy nahazuje udice společně s přáteli, minimálně s jedním. Jaké základní vybavení tedy oba dva potřebujete?

  • rybářský prut a naviják
  • podběráky
  • vezírek na úlovky
  • návnady
  • olůvka a další

Takto bychom mohli pokračovat ještě opravdu dlouhou dobu, protože potřeb pro každého správného rybáře je vážně mnoho.

SENSAS PRIMA Feeder + naviják zdarmaPokud se rozhodnete nakoupit nejen toto tyto rybářské vybavení  v akci 1+1, můžete jít s kamarádem napůl. Oba tak získáte kvalitní a hlavně potřebné vybavení ba rybaření a navíc vás to ani zdaleka nebude stát takové peníze, jaké byste museli obětovat při koupi samostatnho. Můžete tak ušetřené peníze investovat do něčeho dalšího potřebného pro rybaření, protože benzín nebo absence v práci kvůli návštěvě rybníka také samozřejmě něco stojí, nemáme pravdu?

Nakupovat rybářské vybavení levněji se vyplatí

Při výhodném nákupu vybavení pro rybáře je potřeba dbát na to, aby se nižší cena nepodepsala na kvalitě. Kolikrát už jsem byli svědky toho, že velká ryba dokázala zlomit špatně zhotovenou udici.

To vám však při akci 1+1 vážně nehrozí, takže není otázkou, jestli do ní máte jít. Otázkou je, proč jste to ještě neudělali? S přítelem se to navíc vždycky lépe táhne a společný koníček vás ještě více stmelí!

Podívejte se do odkazu Akce 1 + 1, najdete tam několik obchodů,  kde můžete nakoupit nebo se inspirovat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte se k nám

 
  86 objektů pro rybáře

Tip na zimní dovolenou

Vybavení pro rybáře