4G LTE fotopasti vynikají perfektním rozlišením fotografií

Přemýšlíte nad pořízením fotopasti, ale nejste si jistí, jaký model z rozsáhlé nabídky vybrat?

Sáhněte po modelu s označením 4G LTE, který se oproti ostatním modelům pyšní řadou výhod. Jaké to jsou?

Minimální komprese a zpoždění

4G LTE fotopasti mají řadu výhod. Jednou z nich je minimální komprese pořízených fotografií a zároveň také minimální zpoždění. Snímky jsou odesílány ve velmi vysokém rozšíření, což pomůže lepší čitelnosti fotografií. A tyto zařízení rovněž mnohdy umí odesílat i video.

TIP: Přemýšlíte, jakou fotopast vybrat pro své potřeby? Prozkoumejte průvodce nákupem, který vám s pořízením vhodného modelu poradí.

Ideální pro zabezpečení majetku

Tuto fotopast můžete využít jak pro sledování zvěře, tak i pro monitoring vašeho majetku. Díky vysokému rozlišení odesílaných fotografií může sledovatel mnohem lépe rozpoznat případného pachatele, což dopomůže jeho dopadení.

Na co se při nákupu zaměřit

Pokud si chcete 4G LTE fotopast pořídit, je třeba se zaměřit hned na několik věcí. Existuje totiž pár aspektů, které vám pomohou rozeznat kvalitní model od toho obyčejného. Co by tedy dobrá 4G LTE fotopast měla mít?

 Fotopast model ScoutGuard V prvé řadě by měla dokázat přenášet fotografie a videa ve vysokém rozlišení. Měla by podporovat dálkovou správu a pochopitelně i 4G LTE sítě. V ideálním případě jistě oceníte i technologii FOXraw, která se stará o co nejlepší snímky. A také technologii FOXmove, díky které fotopasti neunikne ani ten nejmenší pohyb. V neposlední řadě se také ujistěte, že LCD obrazovka fotopasti je dostatečně velká a umožňuje tak snadné ovládání.

Pokud bychom měli být konkrétnější, lze jen doporučit model ScoutGuard MG984G-30mHD. Značka ScoutGuard patří dlouhodobě mezi ty velmi kvalitní a dá se říct, že jejím pořízením nikdy nesáhnete vedle. Nabízí rozlišení až 30 MPx a FullHD video i se zvukem. Dosah čidla činí neuvěřitelných 25 metrů, v noci dokáže fotopast osvítit scenérii až na vzdálenost 20 metrů.

 

Další užitečné informace ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte se k nám

 
  86 objektů pro rybáře

Tip na zimní dovolenou

Vybavení pro rybáře