Ubytování pro rybáře

rybářská dovolená v jižních Čechách a ubytování pro rybáře

Výběr z ubytování pro rybáře

Soukromý revír Skalička

Revír Skalička leží nedaleko Hranic na Moravě

Ceny povolenek jsou od 230 Kč – 380 Kč, podle toho, zda si rybu/y necháte, či je vrátíte zpátky do vody. Ubytování je zajištěno v chatkách za 670 Kč za noc, nebo karavanem za 50 Kč za noc. Lze tu opatřit i stravu, kde u stánku koupíte skoro vše.

Soukromý revír Skalička

Rybník Štěrkáč

Rybník Štěrkáč - Zaječí na Jižní Moravě

Denní povolenka je 400 Kč. Pro rybáře je zajištěno kempování v dobře vybavených chatkách s cenou 1200 Kč za celou chatu. Můžete chytat i z ostrůvku, kde jsou i dvě chatky. Ubytování pro rybáře i jejich rodiny v penzionu Vinařství u Kapličky.

Rybník Štěrkáč

Soukromý revír Dyje 6

Přijeďte si zachytat na revír Dyje 6

Věstonickou nádrž v okrese Břeclav na Jižní Moravě. Ke sportovnímu rybolovu potřebujete jen místní povolenku. Kempovat lze v rybářském kempu ATC. Provozovatel rybaření na Dyje 6 je Rybníkářství Pohořelice.

Soukromý revír Dyje 6

Rybolov i pro děti

Nevíte, kam s dětmi na lov ryb?

Zkuste Lázně Bohdaneč asi 10 km od Pardubic. V areálu pily si zarybaříte v soukromém rybářském revíru. Denní povolenka za 150 Kč za Chyť a pusť. Ulovit můžete kapry, candáty nebo štiku i sumce. Ubytování v apartmánech za 2900 Kč.

Rybolov pro děti

Další ubytování pro rybáře v České republice

Pohodová rybářská dovolená pro celou rodinu se vším všudy v hotelu nebo penzion je to, co potěší rodinu.

Pokud budou mít  děti a manželka dostatek prostoru pro vlastní aktivity, například: návštěvy památek, sportovní vyžití u penzionu, cyklistické a vinařské cyklotrasy, bude i vaše rybářská dovolená u vody v pohodě.

Vyberte si rybářskou dovolenou na mapě

Dovolená pro rybáře v penzionech s vlastním rybníkem je tou správnou variantou pro všechny, kdo si chtějí odpočinout, rybařit, ale mít i zajištěné pohodlné ubytování a stravování.

V případě že budete na rybářské dovolené i s rodinou, pošlete nám vaše fotky nebo povídání. Rádi vše zveřejníme a vás odměníme nějakou rybářskou drobností.